Czas realizacji zamówienia Data aktualizacji 2017-03-01 12:27:00


Termin dostawy liczony od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji do dnia dostarczenia przesyłki firmą kurierską, pocztą lub przygotowania do odbioru osobistego w siedzibie Sklepu w przypadku:
a) towarów znajdujących się na magazynie sklepu wynosi maksymalnie 2 dni robocze + czas transportu(patrz niżej).
b) w przypadku zamówienia obejmującego produkty o różnym terminie realizacji w tym towary określone jako "na zamówienie – termin do potwierdzenia", które mają zostać wysłane w jednej przesyłce, terminem dostawy całego zamówienia jest termin realizacji dla produktu o najdłuższym czasie realizacji. O terminie realizacji produktów oznaczonych „na zamówienie – termin do potwierdzenia” klient zostanie poinformowany odrębnym mailem.

Czas transportu za pośrednictwem:

- firmy kurierskiej DHL – wynosi maksymalnie 2 dni robocze, od momentu otrzymania drogą e-mailową informacji potwierdzającej wysyłkę.
- Poczty Polskiej – wynosi maksymalnie 3 dni robocze, od momentu otrzymania drogą e-mailową informacji potwierdzającej wysyłkę,

Terminy dostawy deklarowane przez firmy kurierskie mogą się wydłużyć do maksymalnie 5 dni roboczych w okresach wzmożonego korzystania z usług kurierskich (np. przed świętami Bożego Narodzenia).
Informujemy, że firma kurierska DHL podejmuje maksymalnie dwie próby doręczenia przesyłki pod wskazany przez Klienta adres w godzinach od 8:00 do 17:00. Dlatego też warto podać jako adres dostawy miejsce, w którym można ją odebrać, np. miejsce pracy Klienta.