(+48) 146910260 sklep@magazynlamp.pl
PLN
PL
0

Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Szybki kontakt

fax +48146910298

Dział realizacji zamówień, zapytania o dostępność produktów:
tel. (+48) 146910260
sklep@magazynlamp.pl

Dział zapytań ofertowych:
tel. (+48) 146910289
(+48) 146910294
biuro@magazynlamp.pl

Sklep czynny:
pon - pt 9.00 - 15.00


Sklep internetowy www.MagazynLamp.pl.pl powstał we współpracy z firmą COMARCH, w oparciu o bezpieczny schemat sklepu zaprojektowany przez jej doświadczonych programistów.

Płatności online obsługiwane są przez PayU - najbezpieczniejszy system płatności z szeroką i wygodną ofertą obejmującą karty płatnicze oraz przelewy ze wszystkich banków.

Dokładamy także wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji.

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości uznanych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej dystrybucji, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Uzyskane od producentów opisy towarów podajemy do wiadomości Klientów na stronach sklepu.

Gwarantujemy dostawę towaru zgodną ze złożonym przez Klienta zamówieniem. Każda przesyłka w naszym magazynie jest pakowana przez 2 osoby wzajemnie się kontrolujące. Współpracujemy z firmą kurierską, która gwarantuje bezpieczną dostawę paczki pod wskazany przez Klienta adres.

Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub brak oryginalnego opakowania dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości, co do jej stanu - prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nieuznanie reklamacji w firmie kurierskiej. O zaistniałym tego typu fakcie prosimy nas niezwłocznie poinformować, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą za towar należność.

Każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję producenta. Gwarancja może mieć postać karty gwarancyjnej (dołączonej do przesyłki wraz z dowodem zakupu) lub zdarza się, że warunki gwarancji mogą być wydrukowane bezpośrednio na opakowaniu produktu lub w instrukcji obsługi.

Naszych Klientów prosimy o zachowanie dowodu kupna (paragonu lub faktury) oraz oryginalnego opakowania do daty wygaśnięcia gwarancji wskazanej w karcie gwarancyjnej lub w opisie produktu. Prosimy również o zapoznanie się z warunkami gwarancji w załączonej karcie gwarancyjnej lub w opisie znajdującym się na opakowaniu produktu.

Data aktualizacji: 2016-09-27 13:02:00